Energetická očista priestorov a osôb

 

Aj v tomto období je nesmierne dôležité venovať pozornosť energii v priestoroch, v ktorých sa zdržiavame. Či už je to dom, byt, chata, chalupa, kancelária, práca, auto, pivnica, garáž, atd., preto je nevyhnuté v pravidelných intervaloch vykonávať ENERGETICKÚ OČISTU priestorov v ktorých sa zdržiavame ale aj samotných osôb.

Na čistenie existujú rôzne DÔVODY. Možno v priestore zanechal negatívnu energetickú stopu ten, kto pred vami v byte/ dome býval, pohyboval sa, vlastnil alebo sa tam nejakým spôsobom zdržiaval a tá vám môže spôsobovať nemalé problémy. Tu sú najčastejšie dôvody, kedy sa priestor odporúča VYČISTIŤ od negatívnej energie:

Ak sa predchádzajúci majitelia často HÁDALI a byt predávajú, kvôli ROZVODU; ak bol byt predchádzajúcim majiteľom zabratý EXEKÚCIOU, pretože ho nemali z čoho platiť; mali ZLÉ FINANČNÉ PODMIENKY; ak v byte žil osamelý starý človek, ktorý v byte aj ZOMREL; alebo v byte niekto spáchal samovraždu; ak sa pôvodným majiteľom v byte zle vodilo, čo do vzťahov alebo materiálnej otázky atd. Niekedy presne nevieme, čo sa v novej nehnuteľnosti stalo, no cítime ZLÉ VIBRÁCIE – ťažkú energiu, ktorá nás ubíja. Preto treba OČISTE PRIESTOROV ale aj OSÔB venovať s vážnosťou a nezanedbávať ju!

Ako môže byť energetická očista pre vás osožná?
Očistný rituál so sebou prináša rôzne aspekty v závislosti od toho, čo bolo dôvodom očisty. Ak sa cítite dlhodobo UNAVENÍ a bez energie, po očistnom rituáli má priestor príjemnú atmosféru plnú INŠPIRÁCIE, ISTOTY a OČISTY. Je doslova nabitý energiou. Po očistnom procese sa okolo vás vytvorí OCHRANNÝ ŠTÍT, ktorý nedovolí vstúpiť negatívnej energii do poľa vašej aury.

V prípade, že sa v priestore NEDARÍ VAŠIM VZŤAHOM, po energetickej očiste zameranej na tento problém a na PODPORU LÁSKY, sa v priestore posilní MIERNOSŤ, NEŽNOSŤ A LÁSKA. Táto očista prebúdza CIT NEŽNOSTI, MIERNOSTI, PRIATEĽSTVA a NESEBECKEJ LÁSKY. Vo vzťahoch POSILŇUJE PARTNERSKÚ VERNOSŤ ale pomáha aj NÁJSŤ ŠŤASTIE V LÁSKE.

Ak chcete očistiť pracovňu alebo priestor, v ktorom často tvoríte a máte pocit, že vás opustila múza, nedarí sa vám získať nových klientov alebo máte problémy s nadriadeným alebo kolegom, po očiste sa v priestore prehlbuje vnímavosť vašich zmyslov k práci, umeniu a kreatívnej tvorbe. Oživuje vo vás fantáziu, bohatú inšpiráciu, tvorivého ducha a prirodzený rešpekt.

Všetky tieto negatívne energetické stopy zachytávame aj my ako jednotlivé osoby, či už pri stretnutí s niekým, kto vám energiu odoberá zámerne – „ENERGETICKÝ UPÍR“ alebo aj s niekým, kto to robí na nevedomej úrovni. Vy to v každom prípade cítite ako únavu, slabosť, niekedy až spustenie migrenóznych stavov alebo zvracanie, kedy sa telo očisťuje samo. Preto je na mieste venovať čas ENERGETICKEJ OČISTE aj nám samotným, nielen priestorom.

Ak máte pocit, že potrebujete aj vy energeticky očistiť seba alebo priestor, v ktorom sa zdržiavate a zároveň potrebujete podporiť niektorú z týchto oblastí: ochranu, bezpečie, financie, hojnosť, harmóniu, lásku atd., napíšte mi na mail alebo vyplňte formulár TU čo konkrétne vás trápi a čoho sa očista týka a ja vám pošlem podmienky a bližšie info. Očista prebieha buď OSOBNE alebo NA DIAĽKU, čo je v tomto období vhodnejší spôsob.

B.

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *