Koučing zameraný na riešenie

Ak ste sa rozhodli riešiť svoj problém alebo situáciu, ktorá vás trápi, často sa mi ozvete, aby ste prostredníctvom nášho stretnutia danej situácii porozumeli a vyliečili ju.
Vaše problémy sa často točia okolo vzťahov. Či už je to po strate niekoho blízkeho alebo neporozumením niekoho, na kom vám nesmierne záleží.

Niekedy presne neviete pomenovať, čo je dôvodom vášho vnútorného nepokoja, a tak ho spoločne hľadáme. V procese nášho spoločného rozhovoru k vám prichádzajú vaše vlastné odpovede. Hovoríte si, ako je to možné, že som na to neprišiel skôr? Ako je to možné, že som to doteraz nevidela?

Je to veľmi jednoduché. Svoje odpovede si nosíte v sebe, no zabúdate byť s nimi v kontakte. A tak pri našich spoločných stretnutiach sa vás pýtam koučovacím spôsobom na to, čo je pre vás dôležité. Čo vám môže byť pre váš život osožné a čo môžete urobiť vy, aby sa to naplnilo a stalo skutočnosťou.

Potom je už rada na vás, aby ste svoje kroky v reálnom živote naozaj robili. A vám sa to skutočne darí. Spôsob, akým si svoje ciele definujete vás už v reálnom živote nepustí robiť veci inak. Robíte vedome tie aktivity, ktoré vám pomáhajú priblížiť sa a dostať sa do cieľa – či už je to v pracovnej alebo osobnej rovine. Vždy si riešite to, čo je pre vás v danej chvíli najakútnejšie, a tak je to v poriadku.

Ak si aj vy potrebujete vyriešiť niečo, čo vás trápi natoľko, že sa nemôžete na nič iné sústrediť, vyplňte formulár na tejto webstránke a ja vám pošlem podmienky a bližšie info k našej konzultácii.

B.

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *