Terapia Duše

 

Terapia Duše. Ako vám môže pomôcť? Čo to vlastne je?

Terapia Duše vám môže pomôcť porozumieť sebe. Porozumieť tomu, prečo sa správate v určitých situáciách stále rovnako, aj napriek tomu, že sa pri tom necítite dobre. Opakujete určité kroky aj napriek tomu, že vám to naposledy neboli prospešné. Chcete reagovať inak, no neviete ako.

Ste jednoducho zacyklení v starých vzorcoch správania, ktoré ste získali niekde v detstve. Kopírujete niekoho, kto sa správal rovnako ako vy teraz. No vy by ste chceli reagovať inak, no ste bezradní, neviete, kde robíte chybu. Dobrá správa je, že to ide aj inak. V tomto je veľmi nápomocná Terapia duše, kde sa prostredníctvom vás, budem zhovárať s vašou Dušou. Na konkrétnom prípade, ktorý vás trápi si rozoberieme krok po kroku ako ste reagovali v danej situácii a budeme modelovať situáciu, ako by ste reagovali bez strachu z čohokoľvek. V hladine Alfa Duša vie, čo je pre vás najlepšie. V tomto stave nemá možnosť ego spochybňovať, radiť, brániť urobiť to, čo je pre vás najlepšie.

Terapia teda odbúrava bloky a staré vzorce, ktorými sa riadite a vôbec vám nie sú užitočné. Terapia Duše vám dá možnosť uvidieť, že sa dá konať aj inak. V reálnom živote už budete reagovať v podobných situáciách tak, ako ste si to skúsili v modelovej situácii. Jednoducho vám už vaša duša nedovolí konať tak, aby ste si svojím správaním ubližovali. A to je dosť silný dôvod ísť do toho, čo poviete?

Ak aj vy riešite niečo podobné, alebo sa nachádzate v zložitej životnej situácii a potrebujete sa posunúť k tomu, čo vás bude robiť šťastnými, napíšte mi správu na mail: blanka.kralikova@gmail.com, rada vám pomôžem.

B.

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *