THE WORK a štyri zázračné otázky

 

Ak máte vo svojom živote nejaký PROBLÉM, stačí len MYŠLIENKA, ktorej ste uverili a vo vás to spustí neustále TRÁPENIE. Často uveríme tomu, čo nemusí byť založené na PRAVDE, no i napriek tomu vás to vnútorne zožiera. napr. že vás muž podvádza; známi si o vás myslia niečo zlé; šéf si myslí, že ste nedostatoční; deti vás ignorujú; rodičia vám nedávajú dostatok pozornosti; svokra vás neznáša, politici nič nerobia alebo robia všetko proti vašim potrebám atd.

Sú ale štyri skvelé otázky, ktoré vám dajú možnosť pozrieť sa na situáciu s rôznych uhlov pohľadu a navnímať situáciu takpovediac „z nadhľadu“. Nasmerujú presne tam, kam sa máte dostať – do svojho STREDU, zastabilizovať sa a nenechať sa vyviesť z ROVNOVÁHY vonkajšími vplyvmi. To vám prinesie NADHĽAD a VNÚTORNÝ POKOJ, ktorý k životu potrebujete.

Ak vás trápi niečo, čo som v statuse spomenula, prípadne niečo iné vo vzťahu k niekomu, na kom vám záleží, napíšte mi správu do formulára TU, čo vás trápi a ja vás rada technikou štyroch otázok prevediem. Je to veľmi jednoduché Viac info o technike THE WORK od Byron Katie nájdete TU.

B.

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *