Víkendový workshop s transformačnou technikou The Work

 

S radosťou vás pozývame na transformačno – meditačný pobyt AKO SI PLNIŤ SVOJE SNY
s použitím techník The Work a Osho meditácie.

Pobytový workshop je určený ženám aj mužom, ktorý túžia:
• zmeniť svoj život
• plniť si svoje sny
• nájsť balans medzi prácou a osobným životom
• určiť si svoje vlastné priority
• spoznať samokoučovaciu transformačnú techniku The Work
• meditáciou nájsť vlastné hodnoty
• objaviť v sebe svoje silné stránky

Každý z nás si má právo na šťastný život, bez stresu a utrpenia, preto si doprajte čas len pre seba. Budeme v úzkom kruhu 6-8 osôb, aby sme sa mohli intenzívnejšie venovať každému z vás. Budeme na sebe pracovať pomocou unikátnej transformačnej techniky The Work, pričom sa naučíte jej základy a zároveň si môžete vyriešiť svoj aktuálny problém, ktorý si so sebou prinesiete. Krásna príroda pod Lietavským hradom podporí váš transformačný proces a vychutnáme si ju spoločne prechádzkami do neďalekého lesa ale aj výstupom na samotný hrad, čo nám pomôže uvidieť náš život z nadhľadu – z vtáčej perspektívy. Deň budeme končiť Oshomeditáciami, aby sme sa po celodennej práci zastabilizovali a vrátili k sebe do svojho vnútra. V takomto duchu budeme postupovať po celý čas pobytu.
Tento pestro vyskladaný program vám pomôže načerpať blahodárnu energiu a spojiť sa s vlastnou silou, čo môže byť pre vás užitočné v nasledujúcom bežnom živote.

Workshop je určený práve vám:

 • ak sa chcete neustále rozvíjať
 • ak potrebujete v živote urobiť nejakú zmenu
 • ak chcete vyriešiť nejaký problém
 • ak vám chýba zmysluplnosť v živote
 • ak máte pocit, že vaše vyčerpanie hraničí so syndrómom vyhorenia
 • ak chcete načerpať energiu,
 • spoznať podobne naladených ľudí
 • spoznať nové a veľmi efektívne transformačné a meditačné nástroje
 • zahĺbiť sa do seba a spojiť sa so svojím vnútorným dieťaťom
 • ak sa chcete naučiť meditovať pomocou Osho meditácií
 • ak si chcete utriediť myšlienky a priority
 • ak sa chcete pomocou techniky The Work pozrieť na to, ako a čím sa môžete podporiť v plnení vlastných snov

Čo vám transformačný pobyt ponúka?

Pomocou koučovacej transformačnej techniky preskúmate svoje myšlienky. Pozorovaním prídete na to, ktorá z nich vás stresuje a prečo? So stresujúcou myšlienkou sa naučíte pracovať pomocou Pracovného listu, ktorý je súčasťou tejto techniky. Položením tejto myšlienky na papier sa už začína transformačný proces. Naučíte sa štyri otázky, pomocou ktorých sa pýtame na stresujúcu myšlienku. Naučíte sa vytvárať otočenia, ktoré vám dajú nové pohľady na riešenú situáciu. Nájdete pre seba nové uvedomenia k myšlienke, ktorej ste verili a ktorá vás doposiaľ trápila.
Keď si osvojíte tento postup, môžete si pomôcť so svojími stresujúcimi myšlienkami aj po skončení pobytu bez pomoci kouča, keďže technika The Work je ako jedna z mála aj samokoučovacia.

Ďalej sa zoznámite s Oshomeditáciami, ktoré indický guru Osho vytvoril pre súčasnú uponáhľanú dobu. Záležalo mu na tom, aby ľudia mohli aj napriek uponáhľanej dobe meditovať a uvoľniť sa. Vytvoril preto veľmi efektívne Osho meditácie, ktoré si môžete osvojiť a používať v bežnom živote.
Koučing aj meditácia vám dá nový rozmer vo vašom živote. Dovolí vám nazrieť hlbšie do vášho vnútra a venovať sa tomu, čo vás dlhodobo trápi. Pomôže vám prekonať bloky, ktoré vám bránia plniť si vaše sny, túžby a ciele. Komorná skupinka vám zaručí individuálny prístup ku každému z vás, kto sa rozhodne pobytu zúčastniť.

Počas celého pobytu sa budeme venovať komplexne celej svojej bytosti. Technika The Work vás podporí v mentálnej rovine, Osho meditácie sa dotknú vašej duchovnej stránky a prechádzky po lese vám budú užitočné na fyzickej úrovni. Tento ucelený rámec vám pomôže vybalansovať drobné odchylky, zlé návyky, prípadne neduhy, ktoré vám do života prirodzene prichádzajú. Tento proces vám pomôže zbaviť sa nezdravých a neužitočných návykov a nastaviť si priority tak, aby ste si svoje ciele a sny mohli plniť na dennodennej báze.

Ubytovanie je zabezpečené v penzióne Zemanov Dvor v krásnom prostredí priamo pod Lietavským hradom.

Workshopom Vás bude sprevádzať certifikovaná terapeutka, koučka a facilitátorka Osho meditácii PhDr. Bianka Králiková, PhD.
Bianka sa profesne venuje koučingu, pričom okrem klasického koučingu vo svojej praxi používa koučing pomocou techniky The Work. Je to unikátna technika, pri ktorej si viete vyriešiť čokoľvek, čo vás v živote trápi. Ak neviete pomenovať, čo to je, tejto technike to nevadí, v procese sa ukáže ten problém, ktorý je práve v danej chvíli prioritný a treba ho riešiť.
Bianka sa venuje individuálnym Terapiám Duše, organizuje kreatívne workshopy v tvorení a maľovaní Osobných mandál a v neposlednom rade facilituje Oshomeditácie po celom Slovensku. V koučingu sa venuje hlavne témam pracovno-životnej rovnováhy (work-life balance).

Dátum: 15.11. – 17.11.2019

Miesto: Lietavská Svinná – penzión Zemanov Dvor (okres Žilina, časť Rajecká dolina)
Max. počet: 6 – 8 osôb /komorná skupinka nám dá možnosť intenzívnešie pracovať na vlastných témach/

Cena: 329 € celý pobyt – prihlásenie do 4.11.2019 – zvýhodnená cena 269 €

V cene je zahrnuté: transformačno-meditačný program, ubytovanie, plná penzia, pracovné materiály, ktoré Vám po skončení pobytu zostanú.
Bonus: klient, ktorý sa zúčastní transformačného pobytu, má nárok na 50% zľavu za koučing, ktorý je možné vyčerpať do 30 dní od skončenia pobytu.

Prihlásenie je potrebné vopred buď zaslaním správy na mail: blanka.kralikova@gmail.com, alebo vyplnením prihlasovacieho formulára na tejto webstránke.

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *