Dobrý deň Bianka. Ubehlo niekoľko týždňov, odkedy som s vami absolvovala Terapiu duše, pričom sme riešili môj veľký problém v oblasti VZŤAHOV. Po Terapii som bola plná nových informácií, postrehov a silných uvedomení. Nevedela som ich ešte pomenovať, ale postupom času, som všetko spracovala a pochopila. Všetko začalo do seba krásne zapadať. Postupne mi prichádzajú SPRÁVNE ODPOVEDE k veciam, ktoré s problémom súviseli. V bežnom živote začínam pozorovať POZITÍVNE ZMENY.
Pochopila som, že ľudia sú rôzni, že nesmiem brať všetko osobne a musím zostať taká, aká v skutočnosti som. Nemám sa skrývať a vyhýbať situáciám, ktoré sú pre mňa dôležité a hlavne nikomu nesmiem nedovoliť, aby so mnou zaobchádzal nepekne a manipulatívne. Nesmiem sa nechať využívať. Život, ktorý žijem „PO TERAPII“ ma neustále príjemne prekvapuje. Cítim sa oveľa viac uvoľnená a slobodnejšia. Od terapie cítim, že sa veci menia komplexnejšie. Už nemám taký strach ako som mávala a začalo sa mi v oblasti vzťahov dariť.

Už nemám problém povedať svoj názor a moji najbližší si na to začali zvykať. Ten, kto nechce prijať to, čo hovorím, ma nepríjima takú aká v skutočnosti som, takže som musela urobiť „OČISTU SVOJICH VZŤAHOV„. Viem, že mi do života prídu ešte situácie, ktoré vždy nebudú jednoduché, ale ten „základ“ som pochopila. Bianka, dali ste môjmu životu svetlo a nádej Vďaka vám som veľa pochopila a začala novú etapu svojho života. Milka“

———————————————————————————————————————————————————

„Vedela som, že potrebujem Terapiu Duše. Potrebujem si vyriešiť problémy, ktoré ma ťažia z detstva. Potom i v prvom vážnejšom vzťahu som mala problém s partnerom a ja som nechápala prečo. Prečo sa mi toto deje. Rovnaký scenár ako u nás doma. A to som si márne hovorila, že ja to tak nechcem mať.

Priateľka mi hovorila, že mala tiež nejaký EMOCIONÁLNY BLOK, ktorý sa jej negatívne odrážal na vzťahu a vy ste jej pani Bianka pomohli. Preto verím, že pomôžete aj mne.

Keď som sa reálne dostala do hladiny alfa, bola som naozaj zvedavá, čo sa bude diať. Dostala som sa do miestnosti, kde bolo veľké zrkadlo. Keď som sa pozrela do zrkadla nevidela som svoju tvár. Len jej obrysy. Bolo to veľmi zvláštne, pretože zrkadlo bolo čisté.
V procese terapie som pochopila, že si z nejakého dôvodu BRÁNIM VIDIEŤ SEBA takú aká v skutočnosti naozaj som. Pochopila som, že vždy chcem niekomu vyhovieť a strácam pritom svoju tvár, ŽIJEM ŽIVOTY INÝCH a ZABÚDAM ŽIŤ TEN SVOJ.
Vrátila som sa v čase do momentu, ktorý bol pre mňa bolestivý práve s bývalým partnerom a ten som si „prežila“ opäť, aby som sa naň mohla pozrieť detailnejšie. Nedávalo mi zmysel, že sa trápim niečím, čo už dávno skončilo, preto som to potrebovala preskúmať. S odstupom času a pomocou TERAPIE DUŠE som pochopila, že to, čo sa mi stalo s bývalým priateľom ma malo naučiť rozpoznať PRAVDU. Rozpoznať pravdu a prijať ju takú aká je v celej svojej paráde. Že je pre mňa dôležitejšie ŽIŤ V PRAVDE ako v pretvárke. A preto sme museli ísť od seba. To bolo pre mňa veľké uvedomenie. Už tam nebola bolesť ale pochopenie a veľká úľava.

Terapia Duše mi dala krásne ZRKADLO a to obrazne ale aj skutočne, aby som mohla uvidieť aj svoje nedokonalosti. Uvedomila som si, že je lepšie ich uvidieť a začať riešiť ako sa tváriť, že je všetko v poriadku a nerobiť nič. Môj život sa po Terapii opäť rozpohyboval. Pochopila som, že nemám rada, keď mi niekto klame a o to viac to nedovolím ani sama sebe. Chcem byť k sebe pravdivý, pretože som pre seba dostatočne dôležitá!
Terapiu Duše odporúčam každému, kto si myslí, že už nemá iné východisko a že už je všetko stratené. Vďaka pani Bianka za NÁDEJ a ZRKADLO, ktoré ste mi dali “ Ľudka ,12.5.2020

———————————————————————————————————————————————————

Ďakujem Vám Bianka za možnosť prejsť si TERAPIU DUŠE. Vedela som, že potrebujem pomôcť a zbaviť sa blokov z minulosti. Dopočula som sa, že na toto odblokovanie je dobrá TERAPIA DUŠE. Pravdupovediac, veľmi som nevedela, čo to presne je a ako to funguje, no našťastie to máte pekne popísané na vašej webstránke. Čakala som, kedy príde ten vhodný okamih a ja si budem môcť vyriešiť moje PROBLÉMY Z MINULOSTI.
Keďže je obdobie, kedy sa neodporúča stretávať, spojila som sa s vami cez Skype a veľmi ma prekvapilo, že takáto terapia sa dá veľmi nenáročne urobiť aj online – na diaľku.

A teraz priamo k Terapii – som z nej doslova unesená
Na začiatku ste mi pani Bianka pomohli vstúpiť do môjho PODVEDOMIA. A tam to celé začalo. Bola to neskutočná a nádherná cesta po ktorej som kráčala, že doteraz som schopná z toho čerpať ENERGIU. Nič podobné som dovtedy nezažila. Pri Terapii som sa zrazu ocitla na prekrásnej lúke plnej kvetov, motýľov a spievajúcich vtákov. Celý priestor bol presvietený slnečnými lúčmi a obklopený horami, bez jediného obláčika. Bol tam taký kľud, pokoj a ľahkosť bytia, doslova ako v raji. Vnímala som len čistotu a krásu prítomného okamihu.

Cestou som sa vrátila aj do minulosti – do bodu, odkiaľ pramenil môj problém, ktorý som potrebovala vyriešiť a pochopiť, aby sa mi do života nevracali neustále podobné situácie, kedy som si stále znova musela prežiť BOLESŤ.
V tej situácii som sa za pomoci DUCHOVNÝCH BYTOSTÍ venovala problému tak dôsledne, až som pochopila, čo ma daná skúsenosť mala naučiť. Potom to už išlo veľmi ľahko Zrušenie KARMICKÝCH PÚT, odpustenie všetkým zúčastneným, s ktorými sa daná situácia spájala a odpustenie sebe samej. To bol krásny pre mňa veľmi silný proces… Milá Bianka, ďakujem vám z celého SRDCA za vašu POMOC. Bol to pre mňa neskutočný zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabúda. Tým, že som všetko, čo sa dialo vnímala podvedome – vnímala som to celé ako film o mne –vedela som presne, ČO CHCEM, čo je pre mňa DOBRÉ. Teraz viem, že za mňa komunikovala moja DUŠA a ta v tom ma jasno
Po skončení som sa cítila veľmi dobre – oddýchnuto, ako keby zo mňa spadli všetky starosti sveta. Viem, že keď budem znova potrebovať niečo vyriešiť, Terapia Duše je pre mňa veľmi láskavá a zrozumiteľná technika. Ešte raz vám patrí veľká vďaka Michaela“. 27.4.2020

———————————————————————————————————————————————————-

„Zdravím vás pani Bianka. Musím vám napísať, čo sa v mojom živote zmenilo od Terapie Duše, ktorú som u vás absolvovala.
Terapia Duše sa mi veľmi páčila a veľmi som si pri nej oddýchla. Síce bol celý proces trošku náročný, pretože som musela poodhaliť niečo, čo mi bránilo žiť slobodne a bez strachu, čo som dovtedy nechcela vidieť, no výsledok bol skvelý. Počas terapie som videla celý svoj doterajší život ako nejaký film, ktorý sa mi prehral ako vizualizácia v priebehu niekoľkých minút. Videla som mnohé situácie, ktorými som si v živote prešla a z nejakého dôvodu som na ne zabudla. Potlačila som ich, aby mi neubližovali.

Našla som spolu s vami Bianka ten kritický bod, ktorý nesprávne ovplyvňoval moje konanie. Pochopila som, že som sa vždy riadila podľa už nefunkčného myšlienkového vzorca – robila som niečo len preto, lebo som sa to tak kedysi naučila. Uvoľnili sme spolu toto miesto – tento blok a potom sme mohli v terapii pokračovať. Potom to už bola „prechádzka ružovou záhradou“. Bez strachu a blokov som dokázala vidieť to, čo je pre mňa dobré a užitočné.

Súčasťou Terapie bolo aj ODPÚŠŤANIE. Odpustila som tým, ktorých sa terapia nejakým spôsobom týkala a ODPUSTILA som aj sebe samej. Tento proces bol pre mňa veľmi siný. Vtedy sa mi pustili slzy potokom, uľavilo sa mi a celú ma to prečistilo. Pochopila som, že som bola na seba príliš prísna a že to nie je nutné takto ďalej robiť. Prijala som sa v mojej nedokonalosti…a to mi veľmi pomohlo.

Milá Bianka, už nemám strach. Teším sa na situácie, ktoré ma posúvajú ďalej a teším sa na život taký aký je. V mojom živote je viac radosti a „svetla“ a to aj vďaka Vám Bianka a vďaka tomu, čo robíte. Ďakujem vám za to. Frederika“. 27.2.2020

Ak aj vy máte nejaké trápenie alebo pochybnosti o svojom živote, prípadne riešite niečo, s čím si neviete poradiť, neváhajte a kontaktujte ma, rada vás Terapiou Duše prevediem. Stačí vypniť formulár http://mentalnyfitness.sk/kontakt/, a ja vám pošlem podmienky a bližšie info. B.


Milá pani Bianka. Ďakujem vám za vašu pomoc a váš čas, ktoré som u vás našla. Naozaj som si myslela, že môj život už bude stále rovnaký, bez sily, energie a bez radosti. Len s trápením. Nevedela som, ako to všetko zvládnem.

Dlhodobo som sa trápila a nevidela som žiadne východisko. Po Terapii Duše, ktorú som absolvovala nastali v mojom živote zmeny. Sama som prekvapená, že stačilo tak málo. Pri Terapii duše som vnímala, že sa niečo deje, že bolesť a únava pomaly ustupujú. Pri časti, kde sa prechádza procesom odpustenia som s láskou odpustila všetkým, s ktorými som mala nejaké spory a všetkým, na ktorých mi naozaj záležalo. Dôležité pre mňa bolo aj odpustenie sebe. Pri tomto procese som pocítila nesmiernu úľavu a uvoľnenie. Akokeby zo mňa niečo spadlo.

Energetické čistenie na konci terapie ešte podporilo celkový efekt. Som rada, že som absolvovala aj toto čistenie.
Odkedy som sa vrátila do bežného života po terapii, vidím niekoľko zmien a vnímam, že teraz prehodnocujem, čomu svoju energiu dávam, a čomu nie. Moje deti si všimli, že sa niečo stalo, pýtajú sa ma, prečo sa zrazu usmievam. Je to celé užitočné pre nás všetkých. Som rada, že som Terapiu absolvovala. Odvtedy som omnoho spokojnejšia, veselšia, a deti sú kľudnejšie. Môj život nadobudol aj iný rozmer. Už nie je len o prežívaní ale hlavne o vedomom tvorení si svojej reality, každej jednej chvíle.

Moje priority sa vďaka terapii zmenili a rozhodla som sa do svojho života postupne pridávať aktivity, ktoré ma robia šťastnou. Po terapii som pochopila, že je najvyšší čas plniť si svoje sny. Strach som dala nabok a vymenila som ho za odvahu. Odvahu žiť si svoj vlastný sen.

Neviem pani Bianka, čo všetko ste so mnou robili, pretože vaše otázky boli veľmi priame a vždy zaťali do toho najcitlivejšieho. To som ale presne potrebovala. Otvoriť oči a konečne vidieť realitu.
Ešte raz veľké ďakujem a verím že pozitívne zmeny budú pokračovať aj naďalej. Vaša Slávka. 24.10.2019

————————————————————————————————————————————————————————————–

 

„Milá pani Bianko, koučing s vami byl pro mě velmi příjemný a plný uvědomění. Měla jsem k vám po celý čas velkou důvěru, co mi dovolovalo se uvolnit a o to více otevřít. V jednu chvíli, když jste se mně zeptala, abych se podívala tomu příteli do oči a řekla, co tam vidím bez té myšlenky; ja jsem něco odpověděla, a vy ste mi řekla, že se mám podívat, co ještě tam vidím, abych se podívala hlouběji a díky tomu jsem šla víc do hloubky procesu a uvědomila jsem si pro mě velmi důležité a velice zásadní věci.

Celkově jste mě hodně držela v otázce “kdo bys byla bez myšlenky…” a donutila jste mě podívat hluboce do sebe, hlavně u myšlenky – přítel mi zničil život”. Vaše příklady v otočeních pro mě byly hodně inspirativní a užitečné a vaše příklady mi otevřeli mysl natolik, že jsem pochopila proč se mi dejí věci tak jak jsou a co mám dělat, aby sa neopakovali a dělala jsem jen věci ve svuj prospech tak, aby jsem žila spokojený život bez utrpení. Ještě jednou vám moc děkuji a přejí vám mnoho úspěchu. S láskou Klara“. 26.9.2019„Chcem sa vám milá pani Bianka poďakovať za to, čo ste pre mňa urobili a čo robíte aj pre ostatných, ktorí sú v podobnej situácii, v akej som bola ja.

Keď som sa dozvedela, že ma môj muž podvádza, zrútil sa mi celý svet. Nevedela som, čo mám robiť. Plakala som a pýtala sa, prečo sa to stalo práve mne.

Môj muž si ma ako ženu nevšímal už niekoľko mesiacov a mne to už celé prestávalo dávať zmysel. Tušila som, že niečo s naším vzťahom nie je v poriadku, no kým som nemala istotu, nechcela som robiť unáhlené závery.

Keď som ale mala istotu, že do nášho vzťahu pribudla ďalšia žena, vedela som, že takto už nechcem žiť. No keďže som dovtedy fungovala len v rámci rodiny – žiadne kamarátky, stretnutia s kolegyňami-to nehrozilo, pretože som chcela všetku pozornosť venovať rodine – mužovi a deťom. Boli zvyknutý na 100%-ný servis a ja som to pre nich robila rada. Keď sa môj muž sa ku všetkému priznal a povedal, že s novou partnerkou plánuje spoločnú budúcnosť, myslela som si že zomriem.

Už nie som najmladšia a nechcela som zostať sama. No uvedomovala som si, že radšej budem chvíľu sama, ako ďalej trpieť pri mužovi, ktorý mi nevenuje pozornosť a nestojí o moju prítomnosť. Potrebovala som sa zmobilizovať, ale ako? Vtedy som sa dozvedela o Terapii duše a o vás pani Bianka. Počula som, že vaša Terapia už mnohým pomohla, tak som si povedala, že to skúsim aj ja.

A veru, možem povedať, že som urobila najlepšie rozhodnutie vo svojom živote. Terapia bola krásna „prechádzka od detstva až po ten okamih, ktorý spôsoboval to, že som si neverila, že som sa podceňovala“. Musím povedať, že táto terapia je natoľko láskavá, že vôbec nemáte pocit, že niečo riešite. Pani Bianka mi dávala rôzne otázky a ja som v sebe hľadala a nachádzala odpovede. Pri procese som si k sebe prizvala svojho anjela strážneho, tak ako mi poradila pani Bianka. Celý proces mi pomohol pochopiť, prečo sa mi situácia s manželom udiala a uvedomila som si, čo je pre mňa teraz najlepšie. Obrazy, ktoré ku mne počas terapie prichádzali, mi ukazovali cestu. Cestu, ktorú som hľadala. Ešte teraz mám príjemný pocit, keď si na to spomeniem.

Moje manželstvo je už minulosťou. Teraz pracujem na vzťahu k sebe a svojím deťom. Som otvorená aj novému vzťahu. Na mužov som nezanevrela. Teším sa, čo mi život do cesty prinesie. Už nie som tá troska, ktorou som bola kedysi, teším sa zo života a prichádzajú ku mne aj nové projekty, takže sa môžem realizovať aj v práci, keďže mám teraz viac času, ako kedykoľvek predtým. Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré J A ja som to vďaka vám milá Bianka okúsila. S láskou Andy“. 17.9.2019


 

„Ďakujem Bianka za príležitosť absolvovať u vás TERAPIU DUŠE. Bola to nesmierne zaujímavá skúsenosť. Čo sa týka návštevy môjho „podvedomia“, ešte nikdy predtým som sa nestretla s niečím podobným. Keby som to nezažila sama na vlastnej koži, asi by som neverila, že sa dá pozrieť takýmto spôsobom do seba tak hlboko.

Videla a vnímala som v podvedomí situácie a okamihy, na ktoré som už dávno zabudla a pri vás sa mi ich podarilo znovu pripomenúť si a uvidieť tak citlivé miesta z minulosti a vyliečiť si tak staré zranenia. Rozpustiť bloky, ktoré mi bránili žiť spokojný a bezstarostný život. Bol to naozaj zaujímavý „výlet“ do môjho skutočného JA.

Vnímala som proces terapie ako jeden film, ktorý sa týkal mňa a môjho života. Bola som ako pozorovateľ. Dokázala som sa na príbeh pozerať ako nezaujatá bytosť, čo mi dávalo možnosť pochopiť prečo sa mi v živote stali veci tak ako som ich v skutočnosti prežila. Podarilo sa mi odpustiť sebe ale aj mojim blízkym, na ktorých som sa dlho hnevala. Jednoducho sa mi veľmi uľavilo.

Už teraz po pár dňoch cítim, že som iná. Že vnímam situácie pokojnejšie, už ma nič len tak ľahko nerozhodí.
Zaujímavé je aj to, že aj ľudia sa ku mne správajú milšie a s väčším porozumením. V každom prípade vaša terapia môj život pozitívne obohatila. Stres, napätie a zatrpknutosť z môjho života odišli. Cítim sa veľmi dobre, ako keby som sa stala iným – novým človekom. Ďakujem vám z celého srdca a prajem vám nech sa vám darí. Iveta.“


 

Dobrý deň Bianka. Chcem vám napísať, čo sa stalo odkedy som bola u vás na terapii duše a tiež popísať ako som sa cítila a čo som prežívala počas nej. Už vtedy, keď som „schádzala dole do podvedomia niekoľkými schodami“, trošku som sa obávala, čo tam nájdem. Nikdy predtým som nič podobné nezažila, tak som bola plná očakávaní. Priznám sa, že som sa trochu aj bála. Cesta do podvedomia prostredníctvom Terapie duše bola pre mňa skvelým zážitkom. Bolo to jedno veľké dobrodružstvo. Keď som sa ocitla za „veľkými dverami“, cez ktoré som vošla do podvedomia, videla som len hmlu a žiadne čisté línie. Vedela som, že takto to mám aj v živote, snažím sa nič nevidieť priamo, pretože mám strach. Strach z toho, čo uvidím – strach pozrieť sa pravde do očí.
V terapii som si dovolila tento strach prekonať a pozrela som za mliečnu hmlu, pretože som bola zvedavá, čo za ňou je. Pochopila som, že ak sa chcem posunúť v živote ďalej, musím urobiť ďalší krok. Samozrejme, že idem do rizika, že sa mi to, čo uvidím, nebude páčiť. Je tam nekonečné množstvo možností toho, čo môžem vidieť. Ale zároveň tým, že som uviazla na jednom mieste si bránim tieto možnosti vidieť a okúsiť ich. Cítila som zmätok. Keď som ale uvidela ten krásny svet a obrazy, ktoré sa mi ukázali spoza hmly, pochopila som, aký je život pestrý a o čo všetko sa oberám, keď sa nechám zastaviť strachom.
Rozhodla som sa aj v živote byť viac zvedavá a vyplatilo sa mi to. Všeličo sa u mňa v živote zmenilo k lepšiemu. Napr. vzťah s mužom, ktorý nám už dlhšie nefungoval a mi sme sa už len vzájomne trápili, som dokázala vyriešiť tak, aby mi viac nebral energiu. Odišli sme od seba po vzájomnej dohode a teraz sa rešpektujeme. Nič si nevyčítame a ja mám energiu začínať nové veci: či už je to práca, nové aktivity ale aj vzťahy. Ako keby sa tým, že som si upratala v živote, vpustila som doň novú energiu. Môj život má teraz inú príchuť. Ráno rada vstávam, teším sa do práce a aj deti zbadali, že maminka je šťastnejšia. Ďakujem vám Bianka z celého srdiečka, že pomáhate ľuďom nachádzať zmysel života a žiť ich životy v pravde. Vaša Maruška; 19.9.2018


 

„Dobrý deň pani Bianka. Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za váš čas a hlavne za to ako ste mi pomohli. Váš ľudský prístup mi ukázal, že ešte stále sú medzi nami skvelí ľudia s veľkým „Ľ“, ktorí konajú v mene ľudskosti. Váš osobný a profesionálny záujem mi veľmi pomohol otvoriť sa, s čím mám zvyčajne problém.
Vaša Terapia duše ma nakopla natoľko, že sa začali diať zmeny v mojom živote skoro okamžite. Počas terapie mi došlo, aké chyby robím v živote a pochopila som, že sa viac nechcem trápiť. Že to, aký život budem žiť je len v mojich rukách. Po terapii, keď som si začala viac uvedomovať, že keď podporím seba, pretože si to zaslúžim a mám na to nárok, každý, kto ma má naozaj rád ma podporí a nebude ma za to odsudzovať. Tak sa aj stalo. Žiaľ niekoľko priateľov som aj stratila, ale pochopila som, že to nemohlo byť úprimné priateľstvo, keď sa tak ľahko rozpadlo.
Uvedomujem si, čo mi robí dobre a čo naopak nie. Venujem sa činnostiam, ktoré ma dobíjajú energiou a tie čo mi energiu kedysi brali, tie zo života postupne odstraňujem. Môj život má zrazu iný rozmer. Žije sa mi ľahšie a ja som znovu našla zmysel života. Mám prečo žiť a žijem s radosťou. Vďaka vám Bianka a vďaka terapii, ktorou ste ma previedla. Ten silný zážitok, ktorý sa ma dotkol so mnou natoľko zatriasol, že som sa zmobilizovala do stavu žitia a nie prežívania. S láskou Ľubka„; 18.9.2018.


 

Milá pani Bianka. Chcem vám napísať, ako sa môj život zmenil od našich pravidelných stretnutí.
Je pravda, že som ku vám prišiel po prvýkrát, nevedel som si predstaviť, že by mi mohol ešte niekto pomôcť. Myslel som si, že som stratený. Postupom času, pri terapiách a konzultáciách, ktoré sme spolu intenzívne viedli, som na sebe pozoroval zmeny. Môj život sa začal meniť a ja som uveril, že mám ešte šancu. Pozorne som vás počúval a aktívne a zodpovedne som pristupoval k práci na sebe.
Z človeka, ktorý bol zakomplexovaný a vystresovaný sa stal postupne človek vyrovnaný. Našiel som si priateľku, s ktorou som sa nakoniec aj oženil. To bol pre mňa úplný zázrak. Myslel som si, že po nepríjemných skúsenostiach so ženami to už skúšať nebudem. Ale život to zariadil inak. A to vďaka vám pani Bianka. Vy ste ma na nový vzťah pripravili. Doslova ste mi otvorili srdce, za čo vám nesmierne ďakujem. Peter L.
—————————————————————————————————————————————————————————————-

 

„Milá pani Bianka,
Vaše týždenné výklady ma natoľko zaujali, že som začala sledovať vašu stránku pravidelne. Veľmi pozitívne a podporujúce sú aj vaše myšlienky a výzvy, ktoré pravidelne uverejňujete.
No najviac ma oslovili vaše výklady, ktoré ma vždy podporia a dajú mi odpoveď na otázky alebo témy, ktoré práve riešim.
Týždenné a denné výklady ma natoľko oslovili, že som chcela poznať môj osobný výklad a odkaz kariet pre mňa osobne.
Osobný výklad so zadaním aktuálnej témy mi dal odpovede na práve prežívanú situáciu. Podporil ma a nasmeroval tam, kam som potrebovala.
Dlho som premýšľala, aký krok mám urobiť, ako situáciu vyriešiť, no stále som nevedela, čo by bolo pre mňa najlepšie. Odkaz z kariet bol jasný! A ja som zrazu vedela, čo mám urobiť, ako sa mám rozhodnúť.
Urobila som zásadné rozhodnutie v oblasti práce. Odišla som zo zamestnania a otvorila som si živnosť. Odvtedy už pol roka podnikám a som šťastná, že som sa takto rozhodla. Mám malý obchodík v centre mesta a robím to, čo som vždy chcela. Váš osobný výklad ma podporil a ja som získala odvahu naplniť si svoje túžby. Nebolo to v začiatkoch veľmi jednoduché a samozrejme, že som sa trochu obávala, či mi to pôjde. Ale stálo to za to!
Bianka, ďakujem vám veľmi pekne za váš vnímavý postoj a citlivý výklad. Bez vašej pomoci by som sa k tomuto kroku odhodlávala ešte niekoľko rokov a možno nikdy. S láskou Sandra.“


 

Milá pani Bianka, koučing s vami bol pre mňa veľmi príjemný a plný uvedomení. Mala som k vám po celý čas veľkú dôveru, čo ste si u mňa získala svojím prístupom ku mne a komunikáciou pred samotným stretnutím. To mi veľmi pomohlo, lebo dôvera mi dovolila uvoľniť sa a viac sa otvoriť v procese.

V jeden moment, keď ste ma vyzvali, aby som sa tomu človeku, s ktorým som si riešila vzťah, aby som sa mu pozrela /imaginárne/ do očí a mala som sa pozrieť, čo v jeho očiach vidím bez myšlienky, ktorú sme skúmali; ja som niečo odpovedala. Už si nepamätám, ale viem, že to bolo prvé, čo mi napadlo. Vy ste mi povedala, aby som sa pozrela ešte hlbšie do jeho očí, a vďaka tomu som išla viac do hĺbky procesu, čo bolo pre mňa dôležité, lebo som si uvedomila, čo je pre mňa podstatné.

Celkovo ste ma dlho držali v otázke“ kto by som bola bez myšlienky…“, čo ma prinútilo pozrieť sa hlbšie do seba, hlavne pri myšlienke „priateľ mi zničil život“.

Vaše príklady v otočeniach pre mňa boli veľmi inšpirujúce a užitočné. Otvorili mi oči a myseľ natoľko, že som pochopila, prečo sa mi dejú veci tak ako to reálne je a uvedomila som si, čo mám robiť, aby sa situácie, v ktorých sa necítim dobre neopakovali. Aby som robila len tie veci, ktoré mi slúžia v prospech môjho života tak, aby som mohla žiť spokojný a šťastný život, bez zbytočného utrpenia. Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem a prajem vám mnoho úspechov. S láskou Zuzana; 25. marec 2019.


 

„Milá pani Bianka. Ďakujem za váš čas a pomoc, ktorú som u vás našla. Naozaj som si myslela, že môj život už bude stále rovnaký, bez sily a energie, bez radosti. Len s trápením. Nevedela som, ako všetko zvládnem. Ako žena a matka.
Dlhodobo som sa trápila a nevidela som žiadne východisko. Po vašej terapii nastali v živote zmeny. Sama som prekvapená, že stačilo tak málo. Pri terapii duše som vnímala, že sa niečo deje, že bolesť a únava pomaly ustupujú. Pri časti, kde sa odpúšťa, som s láskou odpustila všetkým a dôležité pre mňa bolo aj odpustenie sebe samej. Tam som cítila veľké uvoľnenie.
Energetické čistenie na konci terapie ešte podporilo celkové čistenie. Som rada, že som absolvovala aj to.

Odkedy som sa vrátila do bežného života po terapii, vidím niekoľko zmien a vnímam, že zrazu prehodnocujem, čomu svoju energiu dávam, a čomu nie. Moje deti sa ma pýtajú prečo sa zrazu usmievam a ja sa tak aj cítim usmiato. Nevysvetľujem, som rada, že to takto vidia. Som omnoho pokojnejšia, veselšia, a deti sú kľudnejšie. A aj oni sú vďaka tomu zrazu bezprostrednejšie. Už ma nevyvedie z rovnováhy to čo bolo bežné pred týždňom. Už nevybuchnem hneď, ale pekne s pokojom riešenie prichádza… Ak má niečo nahnevá už počítam do desať a uvažujem ako to vyriešiť alebo či vôbec má zmysel venovať tomu energiu.
Môj život nadobudol aj iné zmeny. K pohode som pridala aj jogu. Síce som ju kedysi dávnejšie cvičila, ale teraz ju vnímam úplne inak, snažím sa byť fit – mám pre koho byť silnou a zdravou mamou a manželkou. Fit po psychickej aj fyzickej stránke. Pokračujem v meditovaní a cvičení.

Moje priority sa zmenili a ja som sa rozhodla naplno venovať môjmu koníčku. Po terapii som pochopila, že je najvyšší čas plniť si svoje sny. Ak nie dnes tak kedy??
Strach išiel bokom, mám odvahu, mám vízie, mám Vieru. Rodinka funguje, takže to ma tiež napĺňa a dodáva mi energiu. Môj život je opäť plnohodnotný.

Pani Bianka ďakujem vám ešte raz za otvorenie očí a utvrdenie v tom, že môžem robiť naozaj to, čo ma baví. Keď si dovolím robiť to, čo ma baví, robí ma to šťastnou, môžem byť sama sebou, a to sa odzrkadľuje aj na mojich deťoch.
Ešte raz veľké ďakujem a verím že pozitívne zmeny budú pokračovať aj naďalej. Krásny slnečný deň prajem. Edita„; 26.3.2019.