RIEŠITE DÔLEŽITÉ ŽIVOTNÉ SITUÁCIE A NECHCETE NIČ NECHAŤ NA NÁHODU?

 

Áno, je dôležité venovať nesúladu v sebe dostatočnú pozornosť. Ak riešite napríklad, či zostať v práci alebo začať podnikať, prípadne či zostať vo vzťahu alebo odísť, je dôležité určiť si vlastné priority – čo je pre vás v živote dôležité. Určenie priorít a pomenovanie hodnôt môže byť pre vás užitočné a pri rozhodovaní zásadné. Čo ďalej môžete pre seba urobiť, ak sa rozhodnete situáciu riešiť?

Existujú rôzne nástroje, ktoré vám môžu pri rozhodovaní pomôcť. Jednou z nich môže byť aj návšteva psychológa, terapeuta, prípadne kouča. Ja v mojej praxi používam silné transformačné techniky, ktoré sú veľmi užitočné a efektívne. Ja neviem, čo je pre vás najlepšie v danej situácii, vy máte všetky odpovede v sebe. Ja vám v procese hľadania môžem byť užitočná ako sprievodca, kouč alebo terapeut.

PÝTATE SA PREČO PRÁVE JA? Všetky techniky s ktorými pracujem a ktoré vo svojej praxi používam, som osobne pri svojich témach vyskúšala a neustále sa k nim vraciam. Viem, že sú bezbolestné a účinné. Od vás sa však očakáva, že budete robiť kroky, ku ktorým sa zaviažete a prevezmete zodpovednosť za svoj život.

Ak práve riešite rozchod, odchod z práce alebo nejaké iné dôležité témy, pokojne mi napíšte a dohodneme si ďalší postup. Napíšte mi sem: http://mentalnyfitness.sk/kontakt/. Viac o mne sa dočítate tu: http://mentalnyfitness.sk/o-mne/

Krásny deň
Blanka

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *