Tvorba osobných mandál

Kreatívny workshop je určený pre ženy i mužov, ale aj pre každého, kto si chce prísť vytvoriť vlastnú mandalu. Dovoľte si zažiť liečivý proces pri meditácii počas tvorby vašej mandaly. Mandaly fungujú aj ako návod k duchovnému rastu. Proces pri maľovaní osobnej mandaly vám dá priestor k sebapoznávaniu, liečeniu, kreatívnej a intuitívnej tvorbe. Zároveň vám dá možnosť nového náhľadu na veci s iným riešením pre vaše problémy.
Ak pociťujete stres a chcete si oddýchnuť alebo si chcete venovať spoločné chvíle s rodinnými príslušníkmi, príďte medzi nás a dovoľte si prepojiť sa s tou časťou seba samého. Workshop vám pomôže uvoľniť stres, urobiť rozhodnutie, vyriešiť konflikty so svojimi blízkymi, spracovať zármutok, zmierniť škodlivé návyky a vybudovať vlastné sebavedomia.

Tvorivý proces vám pomôže v poznávaní svojho pravého JA, ktoré býva ukryté pod rozličnými maskami - vrstvami, ktoré používame, aby sme sa zapáčili rodine, priateľom a iným. Proces tvorenia mandál vám pomôže v celostnom uzdravovaní.
Registrujte sa TU
V cene workshopu je kurzovné, materiál na maľovanie: sololit, farby, štetce, lak, kamienky na zdobenie, pričom vytvorená mandala vám zostáva.

Skupinový workshop trvá 6 hod./ 55 €

Individuálny workshop trvá  6 hod./ 80€

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.