​ The Work – koučing/coaching v komplikovaných životných situáciách

The Work je priama a efektívna transformačná metóda, ktorej autorkou je Byron Katie z Kalifornie. Je považovaná za jednu z najvýznamnejších spirituálnych učiteľov našej doby.

Metóda The Work je nástroj, ktorým sa dostávame do nášho vnútra. Je to cesta do hlbín našej duše - do miesta, kde sa identifikujeme s našou podstatou.

Táto technika nám pomáha porozumieť, prečo nás niektoré situácie stresujú. Metóda je jednoduchý, ale účinný spôsob, ako preveriť pravdivosť našich myšlienok pomocou štyroch otázok. Je nástrojom k poznaniu seba samého, vlastnej esencie, ktorá je ukrytá hlboko v našom vnútri. Cieľom metódy je oslobodiť sa od myšlienok, ktoré nás trápia a prijať skutočnosť takú aká je, bez stresu a zbytočného napätia.

Terapia prebieha individuálne v niekoľkých stretnutiach, kedy sa vždy v ďalšej konzultácii ponára klient hlbšie do svojho vnútra – smerom k vlastnému pochopeniu.

Ak sa chcete o metóde The Work dozvedieť viac, ďalšie informácie nájdete na českých stránkach jej autorky Byron Katie na stiahnutie zdarma: TU

Koučing/coaching technikou The Work trvá 45 min./ 40€

Pri koučingu odporúčam aspoň štyri po sebe nasledujúce konzultácie, pre efektivitu maximálne v 10 - dňových intervaloch.
Balíková cena: 4 hodiny/ 140 €

V ponuke sú aj interaktívne transformačné workshopy v malých skupinách, ktoré trvajú 50 min./ 15 €

Párový koučing/coaching pomocou techniky The Work

Je určený pre manželské, partnerské dvojice, pre rodičov s deťmi, súrodencov, priateľov, kolegov a rôzne iné dvojice, ktoré chcú vyriešiť medzi sebou spor. Prebieha individuálne alebo cez program Skype, trvá 60min./ 60 €

Kurz techniky The Work

Kurz techniky The Work trvá 4 týždne. Štyri 60 minútové stretnutia sa konajú osobne, alebo prostredníctvom programu Skype. Na kurze sa naučíte základy techniky The Work, ktorú môžte neskôr využívať ako samokoučovaciu techniku, a pomôcť si tak štyrmi otázkami sám/a sebe, bez pomoci iného kouča. Zároveň na každej hodine si vyriešite vlastnú tému, čiže ako bonus navyše máte 1 koučing v cene kurzu.

Cena za kurz pre začiatočníkov : 320€/ osobu
Cena za kurz pre pokročilých : 360€/ osobu

Ponúkam aj kratšiu formu konzultácie, ktorá prebieha prostredníctvom skypu, alebo osobne. Pri konzultácii zisťujeme čo vás trápi a dohodneme sa na ďalšom postupe. Odhalíme slabé miesta, na ktorých chcete pracovať a identifikujeme, čo vám bráni v rozvoji. Rozanalyzujeme negatívne zvyky a návyky; posilníme pozitívne návyky; nastavíme osobnú víziu a priority vášho osobného života, pričom sa sústredíme na váš zámer.

Vyberieme vhodné aktivity; určíme životné tempo a filozofiu podľa vašich potrieb. Naučím vás dosahovať rovnováhu vo svojom živote, aby ste mohli realizovať a žiť naplnený a harmonický život.

Naučím vás, ako si vybudovať a udržať vlastné sebavedomie. Pomôžem vám zdokonaliť sociálne a komunikačné zručnosti, zlepšiť vzťahy s ľuďmi v súkromnom ale aj  pracovnom živote.

Výsledkom stretnutia je otvorenie cesty k riešeniu problému, aby váš život mal opäť jasné kontúry a váš život nabral nový - zdravší smer.

konzultácia trvá 30 minút - cena 25€

Prebieha v týchto oblastiach:

  • pri hľadaní zmyslu života

  • v oblasti rozvoja kreativity

  • pri rôznych životných zmenách

  • pri finančných ťažkostiach

  • pri problémoch v práci

  • v oblasti medziľudských vzťahov

  • pri problémoch so závislosťami

  • v športe pri zvýšení výkonnosti a dosahovaní cieľa

Myslíte si, že by ste mohli túto službu využiť? Som tu pre vás, neváhajte ma kontaktovať!


Výber článkov z blogu:

VŠETKY ČLÁNKY