Štyri otázky, ktoré vám môžu ZMENIŤ ŽIVOT

 

THE WORK je technika ŠTYROCH OTÁZOK, ktoré vám môžu ZMENIŤ ŽIVOT.

Ak sa chcete o tejto technike dozvedieť viac, prečítajte si článok na mojej webovej stránke TU alebo mi napíšte správu do formulára TU a ozrejmite mi tému, na ktorú sa chcete pozrieť, ktorej potrebujete porozumieť, aby ste sa zbytočne netrápili, a mohli sa pohnúť v živote ďalej.

Na stretnutí vás naučím vypĺňať PRACOVNÝ LIST, ktorý je súčasťou TRANSFORMAČNÉHO PROCESU.
Pomocou Pracovného listu a štyroch otázok sa naučíte pracovať s MYŠLIENKAMI tak, aby ste sa zbavili vášho TRÁPENIA. Všetky vaše myšlienkové vzorce, ktoré vám už neslúžia, tak vedome nahradíte novými, zdravými, ktoré vás dovedú k vášmu cieľu.
Keď sa techniku naučíte, dokážete si už ďalší PROBLÉM vyriešiť sami, nakoľko táto technika je aj SAMOKOUČOVACIA. Budete mať v rukách všetky nástroje, ktorými si budete vedieť pomôcť VY SAMI, bez pomoci terapeuta alebo kouča.
Táto technika má schopnosť transformovať život v ktorejkoľvek oblasti – či už je to otázka vzťahov v rodine, práci, hľadanie zmyslu života, vlastnej hodnoty, oblasť financií, vnútornej rovnováhy, vedieť sa správne rozhodnúť, atd.

Ak ste na ŽIVOTNEJ KRIŽOVATKE, hľadáte ZMYSEL ŽIVOTA, novú prácu, NOVÚ LÁSKU, alebo sa potrebujete SPRÁVNE ROZHODNÚŤ, potrebujete zvážiť všetky pre a proti, aby ste vedeli, že KONÁTE ZODPOVEDNE a správne, napíšte mi, rada vám pomôžem zbaviť sa stresu a nájsť vnútornú rovnováhu pomocou štyroch zázračných otázok.

B.

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *