The Work – koučing

The Work je priama a efektívna transformačná metóda, ktorej autorkou je Byron Katie z Kalifornie. Je považovaná za jednu z najvýznamnejších spirituálnych učiteľov našej doby.

Metóda The Work je nástroj, ktorým sa dostávame do nášho vnútra. Je to cesta do hlbín našej duše - do miesta, kde sa identifikujeme s našou podstatou.

Táto technika nám pomáha porozumieť, prečo nás niektoré situácie stresujú. Metóda je jednoduchý, ale účinný spôsob, ako preveriť pravdivosť našich myšlienok pomocou štyroch otázok. Je nástrojom k poznaniu seba samého, vlastnej esencie, ktorá je ukrytá hlboko v našom vnútri. Cieľom metódy je oslobodiť sa od myšlienok, ktoré nás trápia a prijať skutočnosť takú aká je, bez stresu a zbytočného napätia.

Terapia prebieha individuálne v niekoľkých stretnutiach, kedy sa vždy v ďalšej konzultácii ponára klient hlbšie do svojho vnútra – smerom k vlastnému pochopeniu.

Ak sa chcete o metóde The Work dozvedieť viac, ďalšie informácie nájdete na českých stránkach jej autorky Byron Katie na stiahnutie zdarma: TU

Koučing trvá 45 min./ 40€

Pri koučingu odporúčam aspoň štyri po sebe nasledujúce konzultácie, pre efektivitu maximálne v 10 - dňových intervaloch.
Balíková cena: 4 hodiny/ 200 €

V ponuke sú aj interaktívne transformačné workshopy v malých skupinách, ktoré trvajú 50 min./ 15 €

Párový koučing pomocou techniky The Work

Je určený pre manželské, partnerské dvojice, pre rodičov s deťmi, súrodencov, priateľov, kolegov a rôzne iné dvojice, ktoré chcú vyriešiť medzi sebou spor. Prebieha individuálne alebo cez program Skype, trvá 60min./ 60 €

Kurz techniky The Work

Kurz techniky The Work trvá 4 týždne. Štyri 60 minútové stretnutia sa konajú osobne, alebo prostredníctvom programu Skype. Na kurze sa naučíte základy techniky The Work, ktorú môžte neskôr využívať ako samokoučovaciu techniku, a pomôcť si tak štyrmi otázkami sám/a sebe, bez pomoci iného kouča. Zároveň na každej hodine si vyriešite vlastnú tému, čiže ako bonus navyše máte 1 koučing v cene kurzu.

Cena za kurz je 320€/ osobu

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.