Energetická očista priestorov

Vedeli ste, že pri sťahovaní sa do nových či staronových priestorov, ale aj vo svojom vlastnom dome či byte, pri rôznych životných príležitostiach je vhodné priestor energeticky očistiť? Pretože pokiaľ v takomto priestore pred vami niekto býval, zanechal v priestore energetickú stopu, ktorá vám môže spôsobovať nemalé problémy. Môže sa to týkať rôznych iných priestorov, kde sa dlhodobo alebo krátkodobo zdržiavate, napr. chata, auto, kancelária, pivnica, atd.

Toto sú dôvody, kedy sa energetické čistenie odporúča realizovať:
Ak sa predchádzajúci majitelia často hádali a byt predávajú, kvôli rozvodu; ak bol byt predchádzajúcim majiteľom zabratý exekúciou, pretože ho nemali z čoho platiť; mali zlé finančné podmienky; ak v byte žil osamelý starý človek, ktorý v byte aj zomrel; alebo v byte niekto spáchal samovraždu; ak sa pôvodným majiteľom v byte zle vodilo, čo do vzťahov alebo materiálnej otázky atd.

Ak máte problém, s ktorým si dlhodobo neviete rady; ak sa dlhšiu dobu cítite unavení a akoby bez energie; ak sa zhoršila vaša finančná situácia, máte roztržky s partnerom, prestalo sa dariť v práci alebo vás začali trápiť zdravotné problémy; ak viete, že budete tráviť viac času doma, a chcete mať príjemnú atmosféru. Alebo ak ste mali doma návštevu, a vy máte pocit, že vám zobrala dobrú energiu a zostalo po nej „dusno“.

Toto sú najčastejšie dôvody, kedy sa priestor odporúča vyčistiť od negatívnej energie, aby tak nebránila žiť spokojne novým majiteľom. Niekedy presne nevieme, čo sa v novej nehnuteľnosti stalo, no cítime zlé vibrácie – nedobrú energiu, ktorá nás ubíja. Preto sa treba očiste venovať so všetkou vážnosťou a nezanedbávať ju!

Po dôkladnej očiste je už nový priestor pripravený na nové a pokojné bývanie. Čo je ešte bonusom pri očistnom procese je to, že môžeme nový priestor posilniť v rôznych aspektoch za pomoci bylín, kadidiel a iných pomôcok. Napríklad levanduľa je vhodná na upokojenie mysle, zharmonizovanie priestoru, dá sa pri nej výborne meditovať. Palina slúži na zaháňanie zlých duchov. Cédrové drevo dokáže posilniť ducha i telo, dodať im energiu. Mäta pieporná je vhodná, keď chceme zbystriť svoje zmysly, dodať si odvahu a upokojiť sa. Verbena sa používa pri ochrane domova, zaháňa spory a podporuje dohody, ale pôsobí aj ako afrodiziakum. Zo zahraničných esencií je zaujímavé santalové drevo, ktoré má pri horení veľmi príjemnú vôňu, ktorá napomáha stimulovať a prebúdzať fantáziu a dodá vašim myšlienkam novú dimenziu.

Ak potrebujete aj vy vyčistiť energeticky priestor, v ktorom sa dlhodobo necítite dobre, alebo sa chystáte sťahovať do nových priestorov, prípadne sa vám v práci nedarí, a vaše vzťahy sú dlhodobo narušené a vy máte pocit, že je tam niekto, kto vám odoberá energiu, napíšte mi do do formulára čo konkrétne potrebujete vyčistiť a ja vám pošlem podmienky a bližšie info. Súčasťou energetického čistenia priestorov môže byť aj energetická očista osôb.

B.

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *