Ako Terapia Duše dvíha klientelu

Prečo by ste mali osloviť práve MŇA?

Som KOUČ, TERAPEUT, MENTOR a KONZULTANT a pri riešení osobného alebo pracovného problému vám viem pomôcť rôznymi metódami, ako napr. transformačná technika The work, NLP, Terapia Duše alebo koučing. Okrem toho mám bohaté životné skúsenosti.

Tieto zázračné techniky vám pomôžu vyriešiť váš problém, čo vám prinesie do života NOVÚ KVALITU.

Odstránením problému získate možnosť venovať sa koníčkom. Tvoriť si vlastný svet podľa predstáv.

Ako vám môžem pomôcť a čo vám to prinesie vám ukážem na príklade z REÁLNEHO ŽIVOTA:

 

Z MATERSKEJ DOVOLENKY DO VÍRU BIZNISU

Nedávno ma navštívila žena – podnikateľka, ktorá nevedela rozbehnúť svoj kadernícky biznis po materskej dovolenke. Stratila veľa zákazníkov, nevzdelávala sa v danej oblasti, čiže poznala svoje slabé stránky a potrebovala svoj biznis OŽIVIŤ.

Už premýšľala o tom, že by sa svojho sna podnikať vzdala. Jej túžba podnikať však bola natoľko silná, že ju doviedla až ku mne.

 Mohlo by vás ešte zaujímať o Terapii Duše, prečítajte si TU   

 

Zákazníčku som previedla Terapiou duše. Bola veľmi vnímavá a vedomá, čo znamená, že TERAPIA DUŠE bola pre ňu veľmi silná a účinkovala okamžite.

Klientka si potrebovala v sebe utriediť myšlienky, emócie, zážitky, aby sa mohla posunúť ďalej.

Počas terapie pochopila, ktorý EMOCIONÁLNY BLOK bol pre ňu ten zásadný. Bol to STRACH že podnikanie NEZVLÁDNE, pretože rovnakú vetu počúvala v detstve často od mamy.

VERILA TOMU, ČO UŽ NIE JE PRAVDA

Toto PRESVEDCENIE o sebe jej nedovolilo zdravo pozerať na seba ako na ženu -podnikateľku. Pochopila, že verila niečomu, čo už dávno NIE je PRAVDA.

V procese terapie prepustila ŠKODLIVÉ PRESVEDČENIE a popracovala na DÔVERE v SEBA. Terapia bola pre ňu veľmi UŽITOČNÁ a VÝŽIVNÁ, pretože dnes je spomínaná klientka veľmi uspešná a vyhľadávaná PODNIKATEĽKA. Výsledok sa ukázal okamžite a odzrkadlil sa na JEDINEČNOSTI klientky, ktorá si svoje SILNÉ STRÁNKY dokázala pomenovať a preniesť do PRAXE.


Ak aj vy pochybujete o svojich schopnostiach a potrebujete sa naštartovať k akcii je načase začať na sebe pracovať. Možno stačí začať tým, že mi napíšete, s čím potrebujete pomôcť a dohodneme si spôsob, ako budeme VÁŠ PROBLÉM RIEŠIŤ.

Píšte mi SEM alebo na mail: blanka.kralikova@gmail.com

​Ak sa vám článok páčil, prečítajte si ďalšie prípadne ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *